K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Zobrazit podrobnosti

Sberbank spustila na sociálních sítích videa na podporu nové půjčky

Sberbank podporuje svou novou půjčku videi na Instagramu, YouTube a Facebooku. Unikátní kampaň se zaměřuje na oslovení mladého publika. V obsahu vystupují sami zaměstnanci banky a vtipnou formou vysvětlují výhody bonusové půjčky od Sberbank s úrokem 3,9 %.

„Celkem už jsme natočili 28 videí, která neotřele představují především mladým lidem naši banku a produkty. Na podporu spotřebitelské půjčky a konsolidace s bonusovou sazbou 3,9 % ročně jsme zatím připravili tři videa a další již točíme,“ vysvětluje Martin Malý, On-line Sales Manager Sberbank, který je zároveň jednou z tváří všech videí.

Nově od května spustila pro své fanoušky banka na sociálních sítích banka i soutěž o mobily iPhone XR. „Každý klient, který přijde na pobočku nebo si přes e-shop sjedná Fér půjčku či Fér konsolidaci s bonusovou sazbou 3,9 % a uvede heslo, které jsme prozradili ve videu, bude zařazen do slosování o skvělé nové mobily iPhone XR. Soutěž trvá dva měsíce až do konce července,“ prozrazuje Lada Gabrielová, ředitelka pobočky Sberbank Na Příkopě a zároveň druhá tvář vystupující ve všech videích banky.

Se samotným konceptem natáčení videí, v nichž vystupují sami zaměstnanci, banka přišla na konci roku 2018. „Na těchto videích jsme postavili náš Instagram. Veškerý traffic je organického původu, to znamená, že neplatíme kampaně na zvýšení počtu fanoušků, ale získáváme je přirozeně. Lidi baví náš obsah, který se diametrálně odlišuje od ostatních bank. Na Facebooku se nám zvedl počet fanoušků z 9 900 na 23 000 za půl roku. Navíc lidé začali využívat Facebook jako standardní komunikační nástroj k zasílání dotazů na naše produkty,“ doplnil Martin Malý.

Videa se zaměřují na zvýšení znalosti značky Sberbank, komunikaci produktů, vzdělávání i employer branding. Banka natáčí 5 videí měsíčně. Na jejich realizaci si Sberbank v tendru vybrala agenturu Videoefekt a Taxi Marketing.

Sberbank CZ, a.s.
Sberbank CZ se svými finančními produkty a službami zaměřuje na retailové klienty, malé a střední firmy a velké společnosti. Její základní hodnotou je co nejvyšší spokojenost klientů. Zakládá si na férovém přístupu a vstřícných službách. Dlouhodobě rozvíjí program FÉR produktů s jasnými cenami a podmínkami. V rámci firemního bankovnictví má Sberbank CZ vedle nabídky běžných bankovních produktů silnou pozici v oblasti devizových operací, strukturovaného a exportního financování. Na českém trhu působí Sberbank CZ od roku 1993, od 1. ledna 1997 jako samostatná akciová společnost. Jejím majoritním vlastníkem je Sberbank Europe AG se sídlem ve Vídni.

Název souboru Formát Velikost Odkaz
Tisková zpráva ke stažení docx 35.40kB Stáhnout