K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Zobrazit podrobnosti

Tiskové středisko

 KONTAKT PRO MÉDIA

Jan Marek
Radka Černá, mluvčí a PR Manager Sberbank CZ
T: 234 706 837
M: 734 416 616
E: cerna.radka@sberbankcz.cz
 
 

Tým komunikace poskytuje informace a servis médiím a nemá přístup do klientských systémů.
Pokud jako klient potřebujete kontaktovat Sberbank CZ, obraťte se, prosím, na zákaznickou linku 800 133 444.
Logo společnostiTiskové zprávy

Klientem Sberbank CZ se stanete online

Ve Sberbank CZ si klienti sami založí účet online. V eShopu si vyberou nejvhodnější variantu FÉR konta MINI, AKTIV nebo OPTIMAL a jednoduše si ho přes internet pořídí. Nemusí tak už vůbec na pobočku. Vše zvládnou sami během chvíle a na pár kliknutí.

Sberbank CZ zvýšila o 73 procent zisk za první čtvrtletí roku 2018 a vydělala 96 milionů korun

Za první čtvrtletí roku 2018 Sberbank CZ dosáhla zisk po zdanění ve výši 96,182 milionů korun. V porovnání s hospodářskými výsledky za stejné období předchozího roku se zvýšil o více než 73 procent. K navýšení přispěly především rekordní objemy FÉR půjček a FÉR hypoték, díky nimž...

Sberbank Family Run se poprvé poběží v Liberci

Sberbank se stala hlavním partnerem populárních rodinných běhů, které budou probíhat od jara do podzimu v osmi českých městech v rámci sportovní události Night Run. V sobotu 12. května premiérově zavítá Sberbank Family Run i do Liberce.

Sberbank Family Run se poběží v Hradci Králové

Sberbank se stala hlavním partnerem populárních rodinných běhů, které budou probíhat od jara do podzimu v osmi českých městech v rámci sportovní události Night Run. V sobotu 28. dubna zavítá Sberbank Family Run do Hradce Králové.

Jihlavská pobočka Sberbank CZ slavnostně otevřela na nové adrese v centru

Sberbank CZ přesunula pobočku v Jihlavě do nových prostor v historickém centru. Cílem je dále zkvalitňovat služby, které pobočka poskytuje klientům z řad občanů i firem. Nyní je nejen dobře dostupná, ale nachází se v atraktivním a příjemném prostředí.

Sberbank Family Run startuje v sobotu v Ostravě

Sberbank se stala hlavním partnerem populárních rodinných běhů, které budou probíhat od jara do podzimu v osmi českých městech v rámci sportovní události Night Run. První ze série běhů Sberbank Family Run startuje již v sobotu 14. dubna v Ostravě.

Krátce z trhů

Komentář k aktuálnímu vývoji na trzích
Březnová inflace dosáhla 1,7 %, nezaměstnanost nadále klesá

Sberbank CZ se stala partnerem populárních závodů Family Run

Sberbank CZ se stala hlavním partnerem běžecké série Family Run, která se koná v rámci celorepublikové sportovní události Night Run. Závody Sberbank Family Run budou probíhat od jara do podzimu v osmi českých městech. Této populární běžecké akce se účastní kolem dvaceti tisíc záv...

Edin Karabeg se stal novým CEO Sberbank CZ

Novým generálním ředitelem a předsedou představenstva Sberbank CZ se stal Edin Karabeg, zkušený mezinárodní manažer s mnohaletými zkušenostmi na trhu finančních služeb.

Sberbank CZ zvyšuje úroky termínovaných vkladů

Od 30. března zvyšuje Sberbank CZ úrokové sazby korunových termínovaných vkladů. Banka klientům zvýhodní sazby až o 0,30 % ročně. Vklady budou nově úročeny u roční fixace sazbou 0,60 %, u dvouleté 0,80 % a u tříleté 1,10 % ročně. Sberbank CZ tak opět potvrzuje pozici banky, která...