K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Zobrazit podrobnosti

Tiskové středisko

 KONTAKT PRO MÉDIA

Jan Marek
Radka Černá, mluvčí a PR Manager Sberbank CZ
T: 234 706 837
M: 734 416 616
E: cerna.radka@sberbankcz.cz
 
 

Tým komunikace poskytuje informace a servis médiím a nemá přístup do klientských systémů.
Pokud jako klient potřebujete kontaktovat Sberbank CZ, obraťte se, prosím, na zákaznickou linku 800 133 444.
Logo společnostiTiskové zprávy

Agentura Fitch zlepšila rating Sberbank Europe

Mezinárodní ratingová společnost Fitch upravila výhled ratingového hodnocení Sberbank Europe ze stabilního na pozitivní. Dlouhodobé závazky Sberbank Europe v cizí měně (IDR) jsou tak hodnoceny na stupni BB+ s pozitivním výhledem.

Sberbank CZ podpořila Nadaci Leontinka

Sberbank CZ podpořila projekt Nadace Leontinka. Formou benefičního turnaje Sberbank Golf Cup pro Leontinku finančně přispěla dětem se zrakovým hendikepem.

Sberbank jedničkou mezi bankami na realitním trhu ve střední a východní Evropě

Sberbank obsadila první místo v prestižním průzkumu Euromoney Real Estate Survey 2017 a získala ocenění Nejlepší banka ve střední a východní Evropě a Nejlepší úvěrová banka ve střední a východní Evropě.

Průzkum Sberbank CZ ukazuje, že Češi jsou optimisté a půjček se nebojí, rádi by si půjčili i na vzdělání dětí

Podle aktuálního průzkumu zpracovaného agenturou Response Now pro Sberbank CZ mají Češi pozitivní vztah k rozumnému využívání půjček. Až 94 % lidí půjčky považuje za obvyklou záležitost a vedle nejběžnějších věcí na které si chtějí půjčovat, jako je automobil, jsou odhodláni inve...

Nově zrekonstruovaná pobočka v Lazarské slavnostně otevřela

Praha, 5. 9. 2017 – Jedna z největších poboček Sberbank CZ prošla rekonstrukcí. Po necelých dvou měsících se svým klientům znovu otevřela pobočka v Lazarské ulici v centru Prahy. Přináší jim nové, komfortní a příjemné prostředí v atraktivním designu.

Dušan Baran se stal členem představenstva a finančním ředitelem Sberbank CZ

Praha, 1. 9. 2017 Na pozici Chief Financial Officer Sberbank CZ byl od 1. září jmenován Dušan Baran, který se zároveň stává členem představenstva banky. Dušan Baran bude odpovědný za finanční řízení – povede Accounting, Controlling, ALM & Treasury banky.

Zaměstnanci Sberbank se složili na dvoukolo holčičce po opakované onkologické léčbě

Praha, 30. 8. 2017 – Na kolo devítileté Barunce po opakované onkologické léčbě se složili ze svých výplat zaměstnanci společnosti Sberbank. Potřebných 46 tisíc korun vybrali za jediný měsíc. Zástupci společnosti slavnostně předali tandemové kolo Barunce a její mamince v úterý 29....

Tiskovou mluvčí Sberbank CZ je Radka Černá

Praha, 28. 8. 2017 – Na pozici tiskové mluvčí a PR manažerky Sberbank CZ od 15. srpna nastoupila Radka Černá. Doplnila tak tým komunikace banky, kde bude mít na starosti především komunikaci s novináři a PR projekty.

Sberbank CZ zvýhodňuje FÉR půjčku

Praha, 21. 8. 2017 – Sberbank CZ snižuje úrokové sazby spotřebitelských úvěrů. Přichází s RPSN od 4,99 % a k tomu klientům garantuje výhodnější sazbu po celou dobu splácení. Zatraktivňuje tak dále své FÉR půjčky, které byly loni vybrány veřejností jako Nejlepší finanční produkt r...

Sberbank CZ zaměstnala robota

Praha, 16. 8. 2017 – Sberbank CZ je mezi prvními bankami v Evropě, které využívají softwarového robota. Zautomatizoval a zrychlil proces čerpání rekordního objemu schválených úvěrů. To, co jeho lidským kolegům trvá půl hodiny, robot zvládá do pěti minut a navíc bezchybně.
Věnujte nám chvilku