K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Zobrazit podrobnosti

Zaměstnanci Sberbank CZ oblékli pekařské zástěry pro dobrou věc

Zaměstnanci Sberbank CZ oblékli pekařské zástěry pro dobrou věc V rámci Town Hall, pravidelného setkávání zaměstnanců Sberbank CZ se členy představenstva, proběhla také tradiční výroba pečiva pro Nadační fond Sberbank CZ. Následným prodejem slaných i sladkých dobrot zaměstnanci vybrali více než 15 tisíc korun. O tom, kde budou peníze pomáhat, rozhodne Správní rada nadačního fondu 19. července.

„Setkání nazývané Town Hall tradičně začíná Nadační pekárnou, kdy dobrovolníci z řad zaměstnanců upečou sladké a slané pochutiny. Ty si pak ostatní kolegové mohou za symbolickou cenu koupit a přispět do Nadačního fondu Sberbank CZ. Akci podporují i členové boardu, kteří se ujali prodeje a přípravy kávy. Celkově se podařilo v Praze a Brně vybrat přes 15 tisíc korun,“ popisuje Radka Černá, tisková mluvčí Sberbank CZ. Komu peníze pomohou, rozhodne 19. července Správní rada Nadačního fondu, která je složená ze zaměstnanců banky.

Sberbank CZ dlouhodobě rozvíjí společensky zodpovědné podnikání. Prostřednictvím vlastního nadačního fondu finančně podporuje pomoc seniorům, zdravotně postiženým osobám, ohroženým dětem a ženám. V loňském roce banka finančně podpořila celkem 11 projektů. Mezi nimi například nákup invalidního vozíku pro tříletého Denise. Sberbank CZ financuje také projekty zaměřené na podporu vzdělávání i ekologii. V rámci dobrovolnických aktivit zaměstnanci vysadili již tři lesy. Banka se též stala druhou nejlepší GEEN Zelenou bankou 2016, a to za šetrný vliv podnikání firmy na životní prostředí.

Sberbank CZ, a.s.
Sberbank CZ je univerzální bankou se širokou nabídkou finančních produktů a služeb retailovým klientům, malým a středním firmám i velkým společnostem. Její základní hodnotou je co nejvyšší spokojenost klientů. Zakládá si na férovém přístupu a vstřícných službách. Dlouhodobě rozvíjí program FÉR produktů s jasnými cenami a podmínkami. V rámci firemního bankovnictví má Sberbank CZ vedle nabídky běžných bankovních produktů silnou pozici v oblasti devizových operací, strukturovaného a exportního financování. Na českém trhu působí Sberbank CZ od roku 1993, od 1. ledna 1997 jako samostatná akciová společnost. Jejím majoritním vlastníkem je Sberbank Europe AG se sídlem ve Vídni.