K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Zobrazit podrobnosti

Přes 200 dárků do dětských domovů

V prosinci jsme uspořádali již čtvrtý ročník akce Dárky do dětských domovů. Téměř 200 dárků se nám společně podařilo dodat dětem do čtyřech dětských domovů – DD Olomouc, DD Radenín (Tábor), DD Ústí nad Labem a DD Znojmo.

Kosmetika, hračky, oblečení, potřeby do domácnosti či ručníky s vyšitými jmény, o tyto všechny dárky si děti z dětských domovů napsaly a naši zaměstnanci jim přání do posledního dárku splnili.

 

Do oblíbené akce se zapojili zaměstnanci Sberbank CZ z celé republiky. Díky velkému nadšení se podařilo svézt krásně zabalené dárky do Brna a do Prahy během několika málo dní, a dodat je tak následně do dětských domovů včas. Domovy nám zaslaly fotky ze štědrovečerního rozbalování a je vidět, že dárky udělaly dětem radost.