K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Zobrazit podrobnosti

Sberbank podporuje Movember

Po celý listopad se Sberbank CZ zapojila do celosvětové kampaně na podporu prevence rakoviny prostaty a varlat – Movember. V průběhu měsíce jsme uspořádali tři akce na podporu osvěty mezi zaměstnanci.

První z nich byl bazar, který jsme uspořádali ve čtvrtek 12. listopadu, kdy zaměstnanci přinesli nepotřebné předměty, které by jiným zaměstnancům mohly udělat radost. Na akci se podařilo vybrat téměř pět tisíc korun.

 

Snídaně se uskutečnila v pondělí 23. listopadu v Praze i v Brně. Na snídani a kávu se za námi stavily v obou městech přes čtyři stovky lidí a podařilo se vybrat přes sedm tisíc korun.

Kampaň jsme zakončili v pondělí 30. listopadu akcí MoWalk – pochodem Brnem i Prahou, který měl za cíl ukázat, že Movember je především o zdravém životním stylu, jehož nedílnou součástí je pohyb. 

 

V průběhu celého měsíce pak mohli zaměstnanci přispívat na naše konto v kampani Movember. Celkem se nám podařilo shromáždit 68 767 Kč, čímž jsme se zařadili na 6. místo mezi českými firmami a byli jsme vůbec nejúspěšnější bankou.