K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Zobrazit podrobnosti

Tým Sberbank vybral na Movember třetí nejvyšší částku

Zaměstnanci banky přispěli na Movember třetí nejvyšší částkou v České republice. Podařilo se jim získat bezmála 130 tisíc korun a již tradičně se zařadit mezi největší přispěvatele hnutí na podporu prevence rakoviny prostaty a varlat.

„Děkuji všem, kdo se rozhodli podpořit úžasný projekt Movember. Potvrdil jsem si opět, že pracuji s týmem skvělých lidí, kteří se umí nadchnout pro dobrou věc. Díky tomu tým Sberbank každoročně patří mezi největší dárce,“ ocenil výsledky listopadové sbírky Jiří Antoš, člen představenstva Sberbank, který se pravidelně do akce zapojuje a letos přispěl šestou nejvyšší částkou mezi muži.

Druhou příčku mezi ženami se podařilo získat Alžbětě Kellersteinové, vedoucí marketingové komunikace Sberbank, která zároveň vybrala ze zaměstnanců banky nejvyšší částku. Do Movemberu se aktivně zapojili téměř všichni zaměstnanci banky, kteří přispěli i díky jejich rodinám, přátelům a obchodním partnerům.

Získané peníze poputují Nadačnímu fondu Muži proti rakovině na prevenci a léčbu rakoviny prostaty a varlat. Díky vybraným prostředkům se již například podařilo vybavit operační sál Fakultní nemocnice Plzeň.

Sberbank CZ, a.s.
Sberbank CZ je univerzální bankou se širokou nabídkou finančních produktů a služeb retailovým klientům, malým a středním firmám i velkým společnostem. Její základní hodnotou je co nejvyšší spokojenost klientů. Zakládá si na férovém přístupu a vstřícných službách. Dlouhodobě rozvíjí program FÉR produktů s jasnými cenami a podmínkami. V rámci firemního bankovnictví má Sberbank CZ vedle nabídky běžných bankovních produktů silnou pozici v oblasti devizových operací, strukturovaného a exportního financování. Na českém trhu působí Sberbank CZ od roku 1993, od 1. ledna 1997 jako samostatná akciová společnost. Jejím majoritním vlastníkem je Sberbank Europe AG se sídlem ve Vídni.