K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Zobrazit podrobnosti

FÉR konto

FÉR konto je určeno pro občany ve třech variantách odstupňovaných podle aktivity na účtu. Vyplňte své platby a výběry z bankomatu do kalkulačky a my Vám doporučíme vhodnou variantu FÉR konta. Jiné než zadané transakce nejsou ve výpočtu zohledněny.

TIP: Využívejte aktivně FÉR konto OPTIMAL a získejte navíc zdarma: neomezené výběry z bankomatů v ČR a v cizině, zvýhodněnou úrokovou sazbou na kontokorentu a na spořicím účtu.

Výše obratu na účtu / celková depozita ve Sberbank

Výše kreditního obratu na účet ?
Celková depozita ve Sberbank ?

Online tuzemské transakce v Kč (počet)

Příchozí platby
Jednorázové platby
Pravidelné platby
Trvalé příkazy
Inkaso do jiné banky

Výběr hotovosti z tuzemských bankomatů (počet)

Bankomaty Sberbank, ČSOB, Era ?
Ostatní bankomaty v ČR

Vynulovat

Měsíční poplatek za variantu

Celkem poplatky za položky

FÉR konto MINI AKTIV OPTIMAL
Celkem
Měsíční poplatek za variantu
Celkem poplatky za položky
Doporučená varianta Doporučená varianta Doporučená varianta Doporučená varianta

Informace obsažené v tomto reklamním materiálu nejsou veřejnou nabídkou, výzvou k podávání nabídek ani nabídkou na uzavření smlouvy. K získání a využívání služeb Sberbank je nutné nejdříve uzavřít příslušnou smlouvu a splnit podmínky v ní uvedené. Kompletní nabídku služeb a produktů naleznete na www.sberbankcz.cz nebo na kterékoliv pobočce.

Chci požádat o FÉR konto Více o FÉR kontu