K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Zobrazit podrobnosti

Informace o směrnici MiFID

Na tomto místě naleznete povinné informace dle pravidel Evropské směrnice č. 2004/39/ES o trzích s finančními nástroji (MIFID). Ta upravuje obchodování s investičními cennými papíry, cennými papíry kolektivního investování, nástroji peněžního trhu a finančními deriváty. 

Základním cílem této směrnice je zvýšení ochrany Vás jako investorů a standardizování ochrany investorů v celé Evropské Unii. Důraz je kladen na poskytování ochrany klientů dle jejich úrovně znalostí a zkušeností v oblasti investování.

Následující dokumenty informují především o zařazení klientů do jednotlivých kategorií a související míře jejich ochrany, investičních službách a pravidlech, kterými se Sberbank CZ řídí při jejich provádění, a popisují investiční nástroje vč. rizik, která jsou s nimi spojená.

Věříme, že informace uvedené v těchto dokumentech budou pro vás prospěšné a pomohou vám zodpovědně přijmout investiční rozhodnutí.

Sberbank CZ jako obchodník s cennými papíry neuzavírá obchody s kótovanými akciemi mimo regulovaný trh nebo mnohostranný obchodní systém.

Důležité dokumenty

Příloha 1 - Všeobecné informace o bance
Příloha 2 - Kategorizace klienta
Příloha 3 - Pravidla provádění pokynů klientů za nejlepších podmínek
Příloha 4 - Seznam investičních služeb
Příloha 5 - Popis investičních nástrojů
Příloha 6 - Pobídky
Příloha 7 - Investiční matice (rozdělení vhodných investičních nástrojů do investičních profilů)
Příloha 8 - Seznam třetích osob
Příloha 9 - Ochrana klientů při střetu zájmů

Přidělení Legal Entity Identifier

Věnujte nám chvilku