K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Zobrazit podrobnosti

Financování s podporou ČMZRB

Výhody pro Vás

  • Určen podnikatelům a firmám, kteří žádají o úvěr a nechtějí ručit vlastním majetkem
  • Díky zajištění získá žadatel vyšší úvěr za nižší úrokovou sazbu
  • Žádost o záruku ČMZRB zařídíme za Vás

Cenové podmínky

  • Záruky poskytované ČMZRB v rámci programu ZÁRUKA 2015-2023 jsou pro klienty Sberbank poskytovány zdarma, resp. dle sazebníku ČMZRB – viz www.cmzrb.cz

Podrobné informace o produktu

Českomoravská záruční a rozvojová banka (ČMZRB) je státem řízená banka poskytující podporu malým a středním podnikatelům formou záruk a zvýhodněných úvěrů.

Program ZÁRUKA 2015-2023 těží z podpory Evropské unie poskytnuté prostřednictvím záručního nástroje vzniklého na základě Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 1287/2013, kterým se zavádí Program pro konkurenceschopnost podniků a malých a středních podniků (COSME) (2014-2020)“.

V případě financování se zajištěním zárukou ČMZRB dochází k převzetí části rizika výstavcem záruky, kterým je právě ČMZRB. Sberbank tak může svým klientům nabídnout vyšší částku úvěrů při nižší úrokové sazbě.

Detailní podmínky získání ČMZRB záruky s Vámi proberou naši poradci. Bližší informace lze zjistit také na webové stránce www.cmzrb.cz.

Obraťte se na nás

  • Na kterékoli z poboček Sberbank CZ
  • Na infolince 800 133 444
  • Pomocí kontaktního formuláře na této stránce

Informace obsažené v tomto reklamním materiálu nejsou veřejnou nabídkou, výzvou k podávání nabídek ani nabídkou na uzavření smlouvy. K získání a využívání služeb Sberbank je nutné nejdříve uzavřít příslušnou smlouvu a splnit podmínky v ní uvedené. Kompletní nabídku služeb a produktů naleznete na www.sberbankcz.cz nebo na kterékoliv pobočce.

Kontaktujte nás

Máte dotaz? Potřebujete více informací o našich produktech? Rádi Vám poradíme.
Pole {0} musí být vyplněno.
Pole {0} musí být vyplněno.
Pole {0} musí být vyplněno.
Pole {0} musí být vyplněno.
Pole {0} musí být vyplněno.
Pole {0} musí být vyplněno.
Pole {0} musí být vyplněno.