K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Zobrazit podrobnosti

Podílové fondy 

Výhody pro Vás

  • Pravidelné investování již od 500 Kč měsíčně
  • Široké rozložení portfolia
  • Výběr z více uznávaných správců NN a Generali Investments

Cenové podmínky

  • Poplatky spojené s poskytnutím této služby naleznete v našem sazebníku.
  • Podrobnější informace o cenových podmínkách Vám rádi sdělí naši osobní poradci

Podrobné informace o produktu

Podílové fondy představují nástroj kolektivního investování. Hlavním principem fondového investování je svěření prostředků profesionálnímu správci za účelem jeho obhospodařování, které je vhodné pro klienty, jež nechtějí investovat přímo do jednotlivých instrumentů. V nabídce podílových fondů Sberbank CZ, a.s. najdete nejkonzervativnější fondy s nízkou mírou rizika i dynamické fondy rozvíjejících se trhů a to již od 30 tisíc Kč.

Nově nabízíme možnost Pravidelných investic. Jedná se o dlouhodobé investování stále stejné částky v pravidelných intervalech. Pravidelné investování může sloužit jak k budování finanční rezervy do budoucna, tak jako nástroj pro snížení investičního rizika. Podílové fondy tak mohou nabídnout zajímavé a stabilní výnosy v delším období s nižším rizikem kolísání hodnoty investice. A není nutné vkládat závratné částky, stačí investovat od 500 korun měsíčně. Podrobnosti najdete na webových stránkách NN Investment.

Sberbank CZ, a.s. na trhu působí již řadu let jako distributor fondů NN Investment Partners a Generali Investments CEE investiční společnost a. s.

Nabídku Sberbank CZ, a.s. tvoří rozsáhlá skupina podílových fondů předních světových správců. Samozřejmostí je, že fondy v naší nabídce pokrývají kromě možností investice v CZK i možnost investice prostřednictvím EUR, USD a jiných měn.

Na tento produkt se vztahují ustanovení o vyšší ochraně klienta dle směrnice Evropské unie č. 2004/39/EC „Směrnice o trzích s finančními nástroji" (The Market in Financial Instruments Directive) - MiFID.


Název Podrobné informace
NN Fondy Podrobné informace o aktuálních cenách a výkonnosti NN fondů jsou uváděny v tabulce fondů na webových stránkách NN Investment Partners
Generali Fondy Podrobné informace o aktuálních cenách a výkonnosti Generali fondů jsou uváděny zde.

Dokumenty ke stažení

Oznámení o uzavření PX-INDEX-FONDu
Závěrečná výroční zpráva Českého dluhopisového fondu
Oznámení podílníkům fondu UniRenta Protect CZ
Likvidační zpráva fondu UniRenta Protect CZ

 

Informace obsažené v tomto reklamním materiálu nejsou veřejnou nabídkou, výzvou k podávání nabídek ani nabídkou na uzavření smlouvy. K získání a využívání služeb Sberbank je nutné nejdříve uzavřít příslušnou smlouvu a splnit podmínky v ní uvedené. Kompletní nabídku služeb a produktů naleznete na www.sberbankcz.cz nebo na kterékoliv pobočce.

Kontakty

Vedoucí oddělení Global Markets

Branko Sušić +420 234 706 881 susic.branko@sberbankcz.cz

Global Market Sales

Obchodování s cennými papíry

Aleš Svobodník +420 234 706 985 svobodnik.ales@sberbankcz.cz

Podílové fondy

 „Trasparentnost, profesionalita a rychlost. To je charakteristika investování s našimi podílovými fondy od renomovanýh investičních společností."

Markéta
Osobní bankéřka

Markéta - osobní bankéřka

Kontaktujte nás

Máte dotaz? Potřebujete více informací o našich produktech? Rádi Vám poradíme.
Pole {0} musí být vyplněno.
Pole {0} musí být vyplněno.
Pole {0} musí být vyplněno.
Pole {0} musí být vyplněno.
Pole {0} musí být vyplněno.
Pole {0} musí být vyplněno.