K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Zobrazit podrobnosti

Jihlavská pobočka Sberbank CZ slavnostně otevřela na nové adrese v centru

Sberbank CZ přesunula pobočku v Jihlavě do nových prostor v historickém centru. Cílem je dále zkvalitňovat služby, které pobočka poskytuje klientům z řad občanů i firem. Nyní je nejen dobře dostupná, ale nachází se v atraktivním a příjemném prostředí.

Pobočku na nové adrese v ulici Matky Boží 1 se vstupem z Masarykova náměstí slavnostně otevřeli členové představenstva, včetně nového předsedy a CEO pana Edina Karabega, dne 10. dubna. „Chceme, aby se naši klienti cítili co nejlépe. Kromě férových produktů a kvalitních služeb je důležité i pohodlné a vstřícné prostředí, které je zde navíc na krásném místě přímo v historickém centru Jihlavy,“ ocenil novou pobočku předseda představenstva a generální ředitel Sberbank CZ, Edin Karabeg.

Dosud pobočka Sberbank CZ sídlila v ulici Benešova. V minulosti to byla jedna z nejatraktivnějších městských částí a zároveň hlavní obchodní třída ve městě. Postupem času se však změnila a stala se z ní spíše klidnější část. „Trendem je, aby banky byly co nejvíce dostupné. Důležitá je i blízkost městské hromadné dopravy, dostatek parkovacích míst a pěkné okolí. Pro nás je klíčové i to, aby byla na místě, kde se pohybuje hodně lidí. V tomto duchu jsme přistupovali k hledání nového sídla pro naši pobočku. Jsem moc rád, že jsme je našli,“ říká Pavel Vetchý, ředitel pobočky Sberbank CZ v Jihlavě.

Celý proces výběru nejlepší lokality, přes uzavření všech potřebných smluv až po samotné zahájení výstavby trval víc než rok. Samotné stěhování oproti tomu bylo bleskové. Zaměstnanci se do dvou pater nové pobočky přestěhovali během pěti dnů.

Sberbank CZ, a.s.
Sberbank CZ je univerzální bankou se širokou nabídkou finančních produktů a služeb retailovým klientům, malým a středním firmám i velkým společnostem. Její základní hodnotou je co nejvyšší spokojenost klientů. Zakládá si na férovém přístupu a vstřícných službách. Dlouhodobě rozvíjí program FÉR produktů s jasnými cenami a podmínkami. V rámci firemního bankovnictví má Sberbank CZ vedle nabídky běžných bankovních produktů silnou pozici v oblasti devizových operací, strukturovaného a exportního financování. Na českém trhu působí Sberbank CZ od roku 1993, od 1. ledna 1997 jako samostatná akciová společnost. Jejím majoritním vlastníkem je Sberbank Europe AG se sídlem ve Vídni.