K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Zobrazit podrobnosti

Sberbank CZ zatraktivňuje FÉR půjčky

Spotřebitelské úvěry od Sberbank CZ jsou nyní ještě atraktivnější. Od 11. února 2018 banka klientům přináší FÉR půjčku s nejnižší sazbou 4,8 % a garancí lepší sazby.

„Všem klientům, kteří během doby splácení FÉR půjčky nebo FÉR konsolidace dostanou lepší nabídku od konkurence, garantujeme, že úrok nejenže srovnáme, ale ještě o procento snížíme. Nejnižší možná úroková sazba půjčky, která je u nás bez jakýchkoli poplatků, je 4,8 %,“ vysvětluje Vojtěch Batěk, vedoucí oddělení půjček. Půjčka, kterou lze jednoduše sjednat online, u klientů dlouhodobě patří k nejoblíbenějším produktům, a to díky výhodným a jasným podmínkám, za kterých ji banka poskytuje.

Sberbank CZ jako jedna z mála bank na českém trhu klientům poskytuje transparentní úrokové sazby. Pro klienta to znamená, že vždy ví, jaká sazba náleží jeho požadované výši úvěru a délce splatnosti dřív, než bance sdělí jakékoliv osobní údaje. Tento férový přístup banky platí pro všechny klienty a výše úvěrů.

Sberbank CZ, a.s.
Sberbank CZ je univerzální bankou s širokou nabídkou finančních produktů a služeb retailovým klientům, malým a středním firmám i velkým společnostem. Její základní hodnotou je co nejvyšší spokojenost klientů. Zakládá si na férovém přístupu a vstřícných službách. Dlouhodobě rozvíjí program FÉR produktů s jasnými cenami a podmínkami. V rámci firemního bankovnictví má Sberbank CZ vedle nabídky běžných bankovních produktů silnou pozici v oblasti devizových operací, strukturovaného a exportního financování. Jako první banka v ČR získala značku nezávislého českého programu SLEDUJEME/SNIŽUJEME CO2. Na českém trhu působí Sberbank CZ od roku 1993, od 1. ledna 1997 jako samostatná akciová společnost. Jejím majoritním vlastníkem je Sberbank Europe AG se sídlem ve Vídni.