K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Zobrazit podrobnosti

Akční nabídky a novinky

Oznámení o změně způsobu účtování a zobrazování zahraničních plateb a poplatků s nimi spojených

Vážení klienti,

dovolujeme si Vás informovat, že od 27. února 2017 měníme způsob účtování a zobrazování zahraničních plateb.

Odstávka elektronického bankovnictví 24. 2. 2017

Vážení klienti,
dovolujeme si Vás informovat, že od pátku 24. 2. 2017 22:00 hodin do soboty 25. 2. 2017 večerních hodin budou mimo provoz aplikace Sberbank Online Banking, Smart Banking, Homebanking a Multicash z důvodu technické údržby a zavedení nových funkcí.

FÉR půjčky s Garancí snížení sazby - 1 %

Hledáte vhodnou půjčku a chcete snadno a rychle zjistit, která je ta pravá? U nás na nic čekat nemusíte, sazbu se dozvíte okamžitě. Začínáme již od 5,99 % ročně. Ale co když půjčky budou časem levnější? Co se stane s Vaší půjčkou?

Přijďte si pro FÉR hypotéku již od 1,59 % ročně!

Od února se FÉR hypotéky mění. Zlevnili jsme určité FÉR hypotéky do 80 % LTV a vyhlašujeme HYPOakci.

FÉR spoření PLUS má zlato

Když rekapitulujeme ocenění, které jsme v minulých letech získali, už je to pěkná řada vítězství.

Odstávka Sberbank Online Bankingu 17. 12. 2016

Vážení klienti,
dovolujeme si Vás informovat, že v sobotu 17. 12. 2016 od 20:00 hodin do půlnoci budou mimo provoz aplikace Sberbank Online Banking, Smart Banking a Homebanking z důvodu technické údržby systému. Prosíme, zasílejte všechny své platební příkazy mimo uvedenou dobu.

Provoz v době vánočních svátků a na přelomu roku

Vážení klienti,
v době vánočních svátků a na přelomu roku bude na pobočkách Sberbank jiný provoz než obvykle.

Sberbank Mo tým daroval přes sto tisíc

Tým Sberbank je druhou nejaktivnější českou firmou, která se rozhodla podpořit prevenci a léčbu rakoviny prostaty. Na našem týmovém Movember účtu se během listopadu sešlo 115 069 Kč. Prostředky budou použity Nadačním fondem Muži proti rakovině. Pro připomenutí, z loňské sbírky se podařilo nakoupit nejmodernější diagnostiku pro nemocnici v Praze – Motole.

Veřejný příslib

Vážení klienti,
když cestujete, užívejte si a řešení nenadálých událostí přenechejte nám. Cestovní pojištění od společnosti BNP Paribas Cardif Pojišťovny a.s., které si u nás můžete sjednat před každou cestou, je nyní ještě lepší.

Pojištění právní ochrany řidičů

Vážení klienti,
dovolujeme si Vás informovat, že od 1. 1. 2017 měníme stávajícího poskytovatele pojištění právní ochrany řidičů, které je součástí platebních karet typu Gold a Business.
Věnujte nám chvilku