K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Zobrazit podrobnosti

Sberbank největším zpracovatelem transakcí platební kartou v Evropě

Praha, 16. 6. 2017 – Sberbank je podle prestižní odborné publikace The Nilson Report největším zpracovatelem transakcí platební kartou v Evropě. V roce 2016 banka zpracovala 7,5 mld. transakcí provedených platební kartou u obchodníků zapojených do platební sítě Sberbank, což představuje meziroční nárůst o 41 %.

Modernizace pobočky Praha - Lazarská

Vážení klienti,

říká se, že změna je kořením života, proto jsme se rozhodli naši pobočku trochu dochutit. Z důvodu plánované modernizace bude
od 30. června od 12 hodin do 20. srpna 2017 dočasně uzavřena pobočka Praha – Lazarská včetně bankomatu.

Změna otevírací doby - pobočka Teplice (OC Galerie)

Vážení klienti,
od 1. července upravujeme otevírací dobu naší pobočky v Teplicích.

FÉR kreditní karta zastane hned tři bankovní produkty

Kreditní karta Sberbank může díky svým funkcím efektivně suplovat běžný bankovní účet, kontokorent a debetní kartu dohromady. Spojuje v sobě totiž možnosti využití až 45denního bezúročného úvěrového limitu pro platby a vybírání hotovosti v bankomatech, ale i provádění pravidelných plateb, třeba inkasa. Její používání je pohodlné – platby u obchodníků totiž probíhají bezkontaktně.

Omezení provozu vybraných poboček 31.5.

Vážení klienti,

vzhledem k odstavení našich IT systémů na pobočkách Praha - Václavské nám., Praha - CČM, Brno - Vaňkovka a Teplice Vás ve středu 31. 5. obsloužíme jen do 18 hodin.

Změna otevírací doby - pobočka Hradec Králové

Vážení klienti,
od 1. června upravujeme páteční otevírací dobu naší pobočky v Hradci Králové. Nově Vám v pátek budou naši bankéři k dispozici od 8:30 do 16:00 hodin.

Odstávka el. bankovnictví 19. 5. 2017

Vážení klienti,

dovolujeme si Vás informovat, že od pátku 19. 5. 2017 22:00 hodin do soboty 20. 5. 2017 večerních hodin budou mimo provoz aplikace Sberbank Online Banking, Smart Banking a Homebanking z důvodu technické údržby.

Omezení provozu pobočky Zlín

Vážení klienti,

dovolujeme si Vás informovat, že z důvodu přerušení dodávky elektřiny je DNES 15. května tato pobočka uzavřena.

Zisk Sberbank CZ v roce 2016 dosáhl 272 milionů korun, především díky rekordnímu zájmu o FÉR půjčky a FÉR hypotéky

I přes velkou konkurenci na bankovním trhu a nízké úrokové sazby se Sberbank CZ loni dařilo zlepšovat hospodářské výsledky. Výrazně k nim přispěly rekordní objemy poskytnutých spotřebitelských a hypotečních úvěrů. Na FÉR produkty postavené na jednoduchých podmínkách a transparentních cenách klienti slyší.

Úprava úrokových sazeb profesních účtů v obsluze retailové pobočkové sítě

Vážení klienti,
dovolujeme si Vás informovat, že z důvodu pokračujícího poklesu tržních úrokových sazeb dojde od 15. května 2017 ke snížení úrokových sazeb profesních účtů (notářské a advokátní úschovy, dražebníci, likvidátoři, exekutoři, konkursní a insolvenční správci).
Věnujte nám chvilku