K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Zobrazit podrobnosti

Akční nabídky a novinky

Odstávka Sberbank Online Bankingu 17. 12. 2016

Vážení klienti,
dovolujeme si Vás informovat, že v sobotu 17. 12. 2016 od 20:00 hodin do půlnoci budou mimo provoz aplikace Sberbank Online Banking, Smart Banking a Homebanking z důvodu technické údržby systému. Prosíme, zasílejte všechny své platební příkazy mimo uvedenou dobu.

Provoz v době vánočních svátků a na přelomu roku

Vážení klienti,
v době vánočních svátků a na přelomu roku bude na pobočkách Sberbank jiný provoz než obvykle.

Sberbank Mo tým daroval přes sto tisíc

Tým Sberbank je druhou nejaktivnější českou firmou, která se rozhodla podpořit prevenci a léčbu rakoviny prostaty. Na našem týmovém Movember účtu se během listopadu sešlo 115 069 Kč. Prostředky budou použity Nadačním fondem Muži proti rakovině. Pro připomenutí, z loňské sbírky se podařilo nakoupit nejmodernější diagnostiku pro nemocnici v Praze – Motole.

Veřejný příslib

Vážení klienti,
když cestujete, užívejte si a řešení nenadálých událostí přenechejte nám. Cestovní pojištění od společnosti BNP Paribas Cardif Pojišťovny a.s., které si u nás můžete sjednat před každou cestou, je nyní ještě lepší.

Pojištění právní ochrany řidičů

Vážení klienti,
dovolujeme si Vás informovat, že od 1. 1. 2017 měníme stávajícího poskytovatele pojištění právní ochrany řidičů, které je součástí platebních karet typu Gold a Business.

Pobočka ve Znojmě dnes již v novém

Vážení klienti,
nový týden začínáme skvělou novinkou. Pobočka ve Znojmě je od dnešního dne celá nová a to doslova – kromě nové adresy v ulici Jana Palacha 1262/11 na Vás čekají nově zrekonstruované prostory. Díky změně lokality nás snáze najdete, budete moci rychleji a pohodlněji zaparkovat nebo třeba využít bezbariérový vchod. Pobočku jsme zrekonstruovali podle nejnovějších standardů Sberbank tak, abyste se u nás cítili co nejlépe. Věříme, že si náš moderní, světlý a svěží interiér rychle oblíbíte. Jako správní bankéři však také ctíme tradice a proto jsme zachovali historickou původní cihlovou klenbu.

Informace k plánované změně vybraných obchodních dokumentů

Vážení klienti,
v souvislosti s novelou zákona č. 284/2009 Sb o platebním styku jsme od 1. 2. 2017 plánovali úpravu vybraných dokumentů banky. Jejich přehled uvádíme níže. Protože novela zákona ještě nebyla schválena, i my příslušnou aktualizaci pozastavujeme a všechny dokumenty jsou prozatím platné v aktuální podobě až do odvolání. V případě dalších změn Vás budeme včas informovat.

Stěhujeme Brno - Eden

Vážení klienti,
stále se snažíme měnit pobočkovou síť k lepšímu tak, abyste se u nás cítili při každé návštěvě co nejlépe. Proto opět stěhujeme. V pátek 23. 12. ve 12 hodin zavíráme pobočku Brno - Eden v Purkyňově ulici včetně bankomatu. Od úterý 27.12. Vás rádi přivítáme ve větší pobočce na Palackého třídě 38. Od původního místa je to kousek, zachovali jsme také blízkost centra a dobrou dostupnost pobočky.

Bankéři ze Sberbank mají rádi Movember

Vážení klienti,
určitě jste již od nás již slyšeli větu, že na penězích záleží. Pro někoho jsou peníze důležité více, pro druhého méně. Na čem záleží nejvíce, se určitě shodneme všichni – je to zdraví, nejen to naše, ale i našich blízkých. Na našich pobočkách nebo také na facebooku Vás proto v listopadu překvapíme kampaní Movember, která se věnuje prevenci rakoviny prostaty. Zapojte se společně s námi, budeme velmi rádi!

Pobočka ve Znojmě se stěhuje

Vážení klienti,
neustále myslíme na to, jak Vás překvapit něčím novým. Tentokrát je na řadě pobočka ve Znojmě, kterou Vám 28. 11. představíme na zcela nové lukrativní adrese. Stěhujeme se do moderních zrekonstruovaných prostor v ulici Jana Palacha 1262/11.
Věnujte nám chvilku