K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Zobrazit podrobnosti

Novinky

Upravujeme sazby retailových cizoměnových spořicích účtů

Vážení klienti,
Dovolujeme si Vás informovat, že od 1. června 2018 upravujeme sazby FÉR spoření EXTRA v EUR, USD a RUB, a to takto:

Klientem Sberbank CZ se stanete online

Ve Sberbank CZ si klienti sami založí účet online. V eShopu si vyberou nejvhodnější variantu FÉR konta MINI, AKTIV nebo OPTIMAL a jednoduše si ho přes internet pořídí. Nemusí tak už vůbec na pobočku. Vše zvládnou sami během chvíle a na pár kliknutí.

Rozvíjíme se s podporou EU

Sberbank CZ se stala součástí dotačního programu EU, který podpoří vzdělávání našich zaměstnanců.

Sberbank CZ zvýšila o 73 procent zisk za první čtvrtletí roku 2018 a vydělala 96 milionů korun

Za první čtvrtletí roku 2018 Sberbank CZ dosáhla zisk po zdanění ve výši 96,182 milionů korun. V porovnání s hospodářskými výsledky za stejné období předchozího roku se zvýšil o více než 73 procent. K navýšení přispěly především rekordní objemy FÉR půjček a FÉR hypoték, díky nimž rostly provozní výnosy, a pozitivní vývoj opravných položek na úvěrové portfolio.

Sberbank Family Run se poprvé poběží v Liberci

Sberbank se stala hlavním partnerem populárních rodinných běhů, které budou probíhat od jara do podzimu v osmi českých městech v rámci sportovní události Night Run. V sobotu 12. května premiérově zavítá Sberbank Family Run i do Liberce.

Připravujeme pro Vás modernější a krásnější pobočku v galerii Vaňkovka v Brně

Kvůli rekonstrukci bude brněnská pobočka v galerii Vaňkovka dočasně od 5. května do 17. června 2018 uzavřena, a to včetně bankomatu. Výsledek bude stát za to – moderní, komfortní a přívětivá pobočka, kde se budou naši klienti cítit dobře.

Sberbank Family Run se poběží v Hradci Králové

Sberbank se stala hlavním partnerem populárních rodinných běhů, které budou probíhat od jara do podzimu v osmi českých městech v rámci sportovní události Night Run. V sobotu 28. dubna zavítá Sberbank Family Run do Hradce Králové.

Jihlavská pobočka Sberbank CZ slavnostně otevřela na nové adrese v centru

Sberbank CZ přesunula pobočku v Jihlavě do nových prostor v historickém centru. Cílem je dále zkvalitňovat služby, které pobočka poskytuje klientům z řad občanů i firem. Nyní je nejen dobře dostupná, ale nachází se v atraktivním a příjemném prostředí.

Sberbank Family Run startuje v sobotu v Ostravě

Sberbank se stala hlavním partnerem populárních rodinných běhů, které budou probíhat od jara do podzimu v osmi českých městech v rámci sportovní události Night Run. První ze série běhů Sberbank Family Run startuje již v sobotu 14. dubna v Ostravě.

Sberbank CZ se stala partnerem populárních závodů Family Run

Sberbank CZ se stala hlavním partnerem běžecké série Family Run, která se koná v rámci celorepublikové sportovní události Night Run. Závody Sberbank Family Run budou probíhat od jara do podzimu v osmi českých městech. Této populární běžecké akce se účastní kolem dvaceti tisíc závodníků a další tisíce návštěvníků.