K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Zobrazit podrobnosti

Libor Volek v čele digitálního bankovnictví Sberbank CZ

Libor Volek je novou posilou Sberbank CZ, kde je zodpovědný za řízení digitálního bankovnictví. Vede týmy On-line Sales, User Experience a On-line Applications. V jeho gesci je též implementace nového mobilního a internetového bankovnictví, které banka spustí v příštím roce.

Provoz v době vánočních svátků a na přelomu roku

Vážení klienti,
v době vánočních svátků a na přelomu roku bude na pobočkách Sberbank jiný provoz než obvykle.

Tým Sberbank CZ vybral na Movember přes 174 tisíc

Zaměstnanci Sberbank CZ přispěli na Movember rekordní částkou. Podařilo se jim vybrat přes 174 tisíc korun a stát se tak třetím nejúspěšnějším týmovým dárcem v České republice. Loňskou sbírku překonali o 57 tisíc korun.

Sberbank CZ snižuje uhlíkovou stopu

Sberbank CZ se jako první banka v ČR zapojila do programu SLEDUJEME/SNIŽUJEME CO2. Přes zvyšování počtu klientů a zaměstnanců dokázala během loňského roku snížit emise skleníkových plynů o 13,6 %. Meziročně se jedná o úsporu 259 tun CO2e, to odpovídá zplodinám ze 155 aut při provozu 10 000 km ročně. Stejné množství CO2 pohltí 280 jedlí za 60 let svého života.

Změna otevírací doby pobočky v Ostravě

Vážení klienti,

od pondělí 4. prosince 2017 upravujeme otevírací dobu pobočky v Ostravě.

Sberbank CZ zvyšuje sazby spořicích a termínovaných vkladů

Sberbank CZ zvyšuje od 1. prosince klientům sazby na spořicích účtech a termínovaných vkladech. Úročení u FÉR spoření Plus s aktivně využívaným kontem zvyšuje v pásmu od 1 do 3 milionů o 0,22 %. Sazby termínovaných vkladů rostou u tříleté fixace o 0,80 %, u dvouleté fixace o 0,45 % a u roční o 0,15 %. Sberbank CZ tak potvrdila pozici banky, která dlouhodobě poskytuje jedno z nejvyšších úročení vkladů.

Sberbank CZ poskytuje financování dotací EU

Firemním klientům přináší Sberbank CZ nově EU Program. Poskytuje peněžní zdroje na financování projektů před vyplacením dotace z Evropské unie nebo na jejich spolufinancování. Součástí služeb je i poradenství k vyhotovení projektu a získání dotace z operačních programů EU.

Bankovní účty Sberbank CZ jsou a byly v bezpečí

Na základě informací, publikovaných v médiích, ohledně napadení mobilního bankovnictví českých bank, mimo jiné Sberbank CZ, uvádíme následující vyjádření. Sberbank CZ dlouhodobě přijímá opatření, aby finanční prostředky a data klientů byly chráněny. Naše zabezpečení je na vysoké úrovni a před těmito typy útoků dokáže klienty ochránit. Daný případ se nás a našich klientů nijak nedotkl.

Zvyšujeme sazby spořicích účtů a upravujeme termínované vklady

Vážení klienti,
máme pro Vás dobrou zprávu. Od 1. prosince 2017 rozšiřujeme druhé pásmo u FÉR spoření PLUS v kombinaci s příslušným FÉR kontem pro občany, podnikatele a malé firmy.

Sberbank CZ v boji proti rakovině

V rámci listopadové akce Movember se rozhodla Sberbank CZ uspořádat workshopy #Mysli na sebe včas zaměřené na podporu zdraví. Spolupracuje s neziskovou organizací Loono, která v pobočkách banky učí klienty a širokou veřejnost, jak rozpoznat rakovinu a správným samovyšetřením včas odhalit nádor prsou a varlat.
Věnujte nám chvilku