K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Zobrazit podrobnosti

Novinky

Dejte ve Zlaté koruně hlas FÉR půjčce

FÉR půjčka s nejnižší sazbou 4,8 % je ve finále soutěže Zlatá koruna. Děkujeme našim klientům, díky nimž se probojovala v silné konkurenci mezi 20 finálových produktů.

Malí školáci si ve Sberbank CZ hráli na bankéře

Už i prvňáčci vědí, že o peníze se musí starat. Během celosvětového týdne finančního vzdělávání Global Money Week pro ně Sberbank CZ připravila hravý kurz. Nejmenší školáci si z návštěvy na pobočce Sberbank CZ na Václavském náměstí odnesli nové znalosti i certifikát Bankéř junior.

Sberbank CZ meziročně zvýšila zisk o 56 % na 424 milionů Kč

Rok 2017 byl pro Sberbank CZ ve znamení rekordních objemů prodejů a výrazného růstu hospodářského výsledku. Banka meziročně zvýšila čistý zisk o 56 % na 424 milionů Kč. Přispěl k tomu především vysoký zájem o hypotéční a spotřebitelské úvěry a úvěry pro podnikatele, u firemních klientů vysoký růst výnosů z obchodování na finančních trzích.

Sociální obchodní síť eToro vstupuje s podporou Sberbank CZ do České republiky

eToro je přední světová sociální obchodní síť s více než 9 miliony registrovaných investorů ze 170 zemí světa. S podporou Sberbank CZ nyní eToro (Euro) Limited vstupuje na český trh.

Sledujte Investiční fórum 2018

Sberbank CZ ve spolupráci s eToro vás ve středu 7. 3. 2018 od 15:00 zvou ke sledování živého přenosu Investičního fóra Kam investovat v roce 2018. Sledujte ho na Facebooku a YouTube stránkách Sberbank CZ.

Omezení provozu vybraných poboček o víkendech (17. 2. a 24. - 25. 2.)

Vážení klienti,
dovolujeme si Vás informovat, že z technických důvodů bude omezen provoz na některých našich pobočkách.

Oznámení o změně provozu na pobočkách

Vážení klienti,
dovolujeme si Vás informovat, že od 1. března 2018 upravujeme otevírací dobu na níže uvedených pobočkách:

Sberbank CZ zatraktivňuje FÉR půjčky

Spotřebitelské úvěry od Sberbank CZ jsou nyní ještě atraktivnější. Od 11. února 2018 banka klientům přináší FÉR půjčku s nejnižší sazbou 4,8 % a garancí lepší sazby.

Sberbank jednou z nejhodnotnějších bankovních značek světa

Podle každoročního hodnocení britské společnosti Brand Finance je Sberbank jednou z 25 nehodnotnějších bankovních značek na světě a dle sestavovaného žebříčku značek Brand Finance Global 500 zároveň i nejhodnotnější značkou v Rusku. Hodnota značky Sberbank stoupla za uplynulý rok o 27,5 % (resp. o 2,5 mld. USD) na 11,6 mld. USD.

Sberbank CZ loni rozdělila přes 418 tisíc Kč na charitativní projekty

Především prostřednictvím nadačního fondu Sberbank CZ v roce 2017 podpořila 11 projektů částkou 418 354 Kč. Příspěvky banky směřují prostřednictvím neziskových organizací na konkrétní pomoc zejména ohroženým dětem a ženám, zdravotně postiženým, seniorům, na podporu vzdělávání, finanční gramotnosti a ekologických projektů.