K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Zobrazit podrobnosti

Odstávka el. bankovnictví 19. 8. 2017

Vážení klienti,

dovolujeme si Vás informovat, že v sobotu 19. 8. 2017 od 2:00 hodin do 8:00 budou mimo provoz aplikace Sberbank Online Banking, Smart Banking a Homebanking z důvodu technické údržby.

Dočasné omezení provozu pobočky v Teplicích

Vážení klienti,
dovolujeme si Vás informovat, že z technických důvodu bude v sobotu 19. srpna uzavřena pobočka v Teplicích, OC Galerie Teplice, Náměstí Svobody 3316.

Změna otevírací doby - pobočka České Budějovice

Vážení klienti,

od pondělí 14. srpna 2017 upravujeme otevírací dobu naší pobočky v Českých Budějovicích.
Nově Vám budou bankéři k dispozici PO-ČT 8:30 - 17:00, PÁ 8:30 - 16:00.

Sberbank CZ ztrojnásobila zisk za první pololetí na 203 milionů korun

Praha, 19. 7. 2017 – Za první pololetí roku 2017 Sberbank CZ dosáhla zisk po zdanění ve výši 203 milionů korun. K meziročnímu trojnásobnému růstu hospodářských výsledků přispěl především rekordní zájem o FÉR půjčky a FÉR hypotéky a v segmentu firemních zákazníků mimořádný objem devizových operací před ukončením intervenčního režimu ČNB.

Změna otevírací doby - pobočka Ústí nad Labem

Vážení klienti,

od pondělí 31. července 2017 upravujeme otevírací dobu naší pobočky v Ústí nad Labem.

Dočasně zavádíme polední pauzu na pokladnách poboček v Praze Na Pankráci a v Českých Budějovicích

Vážení klienti,
dovolujeme si Vás informovat, že od 3. 7. 2017 do 31. 8. 2017 zavádíme polední pauzu na pokladně poboček v Praze Na Pankráci a Českých Budějovicích.

Sberbank největším zpracovatelem transakcí platební kartou v Evropě

Praha, 16. 6. 2017 – Sberbank je podle prestižní odborné publikace The Nilson Report největším zpracovatelem transakcí platební kartou v Evropě. V roce 2016 banka zpracovala 7,5 mld. transakcí provedených platební kartou u obchodníků zapojených do platební sítě Sberbank, což představuje meziroční nárůst o 41 %.

Modernizace pobočky Praha - Lazarská

Vážení klienti,

říká se, že změna je kořením života, proto jsme se rozhodli naši pobočku trochu dochutit. Z důvodu plánované modernizace bude
od 30. června od 12 hodin do 20. srpna 2017 dočasně uzavřena pobočka Praha – Lazarská včetně bankomatu.

Změna otevírací doby - pobočka Teplice (OC Galerie)

Vážení klienti,
od 1. července upravujeme otevírací dobu naší pobočky v Teplicích.

FÉR kreditní karta zastane hned tři bankovní produkty

Kreditní karta Sberbank může díky svým funkcím efektivně suplovat běžný bankovní účet, kontokorent a debetní kartu dohromady. Spojuje v sobě totiž možnosti využití až 45denního bezúročného úvěrového limitu pro platby a vybírání hotovosti v bankomatech, ale i provádění pravidelných plateb, třeba inkasa. Její používání je pohodlné – platby u obchodníků totiž probíhají bezkontaktně.
Věnujte nám chvilku