K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Zobrazit podrobnosti

Agentura Fitch zlepšila rating Sberbank Europe

Mezinárodní ratingová společnost Fitch upravila výhled ratingového hodnocení Sberbank Europe ze stabilního na pozitivní. Dlouhodobé závazky Sberbank Europe v cizí měně (IDR) jsou tak hodnoceny na stupni BB+ s pozitivním výhledem.

Sberbank CZ podpořila Nadaci Leontinka

Sberbank CZ podpořila projekt Nadace Leontinka. Formou benefičního turnaje Sberbank Golf Cup pro Leontinku finančně přispěla dětem se zrakovým hendikepem.

Sberbank jedničkou mezi bankami na realitním trhu ve střední a východní Evropě

Sberbank obsadila první místo v prestižním průzkumu Euromoney Real Estate Survey 2017 a získala ocenění Nejlepší banka ve střední a východní Evropě a Nejlepší úvěrová banka ve střední a východní Evropě.

Průzkum Sberbank CZ ukazuje, že Češi jsou optimisté a půjček se nebojí, rádi by si půjčili i na vzdělání dětí

Podle aktuálního průzkumu zpracovaného agenturou Response Now pro Sberbank CZ mají Češi pozitivní vztah k rozumnému využívání půjček. Až 94 % lidí půjčky považuje za obvyklou záležitost a vedle nejběžnějších věcí na které si chtějí půjčovat, jako je automobil, jsou odhodláni investovat například do vzdělání svých dětí. Sberbank CZ průzkum nechala zpracovat v souvislosti s novou FÉR půjčkou, u které od srpna snížila RPSN od 4,99 % a garantuje výhodnější sazbu po celou dobu splácení.

Dočasné omezení provozu pobočky ve Zlíně

Vážení klienti,

dovolujeme si Vás informovat, že z provozních důvodů bude v pátek 22. září pobočka ve Zlíně, Štefánikova 5293, otevřena pouze do 13:00.

Sberbank Europe vykázala čistý zisk za první pololetí 2017 ve výši 8,9 milionů eur

“Sberbank Europe uzavírá první pololetí roku 2017 s pozitivním výsledkem překračujícím původně plánované hodnoty. Za čistým ziskem ve výši 8,9 milionů eur stojí především důraz na efektivitu, vyšší čistý příjem z úroků a příjem z poplatků provizí. Naše pobočky ve střední a východní Evropě dosáhly dobrých výsledků i přes tlak na výši marží a rostoucí konkurenci na bankovním trhu. Obzvlášť mě těší výsledek Sberbank Maďarsko, která vykazuje zisk poprvé od převzetí v roce 2012,“ uvedl Arndt Röchling, CFO Sberbank Europe.

Nově zrekonstruovaná pobočka v Lazarské slavnostně otevřela

Jedna z největších poboček Sberbank CZ prošla rekonstrukcí. Po necelých dvou měsících se svým klientům znovu otevřela pobočka v Lazarské ulici v centru Prahy. Přináší jim nové, komfortní a příjemné prostředí v atraktivním designu.

Dušan Baran se stal členem představenstva a finančním ředitelem Sberbank CZ

Praha, 1. 9. 2017 Na pozici Chief Financial Officer Sberbank CZ byl od 1. září jmenován Dušan Baran, který se zároveň stává členem představenstva banky. Dušan Baran bude odpovědný za finanční řízení – povede Accounting, Controlling, ALM & Treasury banky.

Zaměstnanci Sberbank se složili na dvoukolo holčičce po opakované onkologické léčbě

Praha, 30. 8. 2017 – Na kolo devítileté Barunce po opakované onkologické léčbě se složili ze svých výplat zaměstnanci společnosti Sberbank. Potřebných 46 tisíc korun vybrali za jediný měsíc. Zástupci společnosti slavnostně předali tandemové kolo Barunce a její mamince v úterý 29. srpna v Olomouci na Horním náměstí před pobočkou Sberbank. Předání podpořila také herečka Národního divadla Taťjana Medvecká a přední česká šansoniérka a herečka Renata Drössler. Maminka Lucie prozradila, že Barunka se na kolo moc těší a plánuje už výlety po Olomoucku.

Tiskovou mluvčí Sberbank CZ je Radka Černá

Praha, 28. 8. 2017 – Na pozici tiskové mluvčí a PR manažerky Sberbank CZ od 15. srpna nastoupila Radka Černá. Doplnila tak tým komunikace banky, kde bude mít na starosti především komunikaci s novináři a PR projekty.
Věnujte nám chvilku