K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Zobrazit podrobnosti

Novinky

Sberbank spustila na sociálních sítích videa na podporu nové půjčky

Sberbank podporuje svou novou půjčku videi na Instagramu, YouTube a Facebooku. Unikátní kampaň se zaměřuje na oslovení mladého publika. V obsahu vystupují sami zaměstnanci banky a vtipnou formou vysvětlují výhody bonusové půjčky od Sberbank s úrokem 3,9 %.

Zaměstnanci Sberbank se zapojili do akce Ukliďme Česko

Zaměstnanci Sberbank se zapojili do celorepublikového projektu Ukliďme Česko. Tým 37 kolegů, který se stará o retailové klienty, společnými silami uklidil naučnou stezku vedoucí na horu Blaník. Zaměstnanci banky sesbírali odhadem několik desítek kilogramů odpadu a z přírody odklidili vše, co do ní nepatří.

Pro pomlázku si zajděte do poboček Sberbank

Sberbank spouští ve vybraných pobočkách velikonoční akci na podporu prodeje nového spotřebitelského úvěru a konsolidace s bonusovou sazbou 3,9 %. Zájemci si tak mohou pro pomlázku zajít do pobočky Sberbank.

Odstávka elektronického bankovnictví a eShopu 13. 4. 2019

Vážení klienti,

dovolujeme si Vás informovat, že od soboty 13. 4. 2019 od 20:00 hodin do neděle 14. 4. 2019 do 0:00 hodin budou funkční v omezeném režimu nebo zcela mimo provoz aplikace Sberbank Online Banking, Smart Banking, Homebanking, MultiCash, webové stránky www.sberbank.cz a eShop z důvodu technické údržby.

Češi a finance: Polovina domácností nemá přehled o svých financích

Pouze sedm Čechů z deseti si vede alespoň základní přehled svých osobních financí. V případě rodinného rozpočtu si finance hlídá jen polovina domácností. Nejčastěji mají lidé své peníze pod kontrolou díky internetovému bankovnictví, velká část Čechů k tomu ale stále využívá papír a tužku. Někteří si vedou základní přehled výdajů jen v hlavě. Speciální aplikace pro příjmy a výdaje teprve získávají na oblibě. To vzešlo z nového průzkumu Češi a finance od společnosti Sberbank CZ.

Sberbank Europe oznamuje nejlepší roční výsledek

Ziskem po zdanění ve výši 34 mil. EUR za rok 2018 skupina Sberbank Europe prokázala svoje silné postavení úspěšného hráče na bankovním trhu ve střední a jihovýchodní Evropě. Čistý zisk je výsledkem lepší obchodní výkonnosti, efektivního řízení nákladů a nižších nákladů na rizika. Další nárůst počtu zákazníků v roce 2018 umožnilo zavedení nové rychlé půjčky v Německu, větší poptávka po úvěrech v dceřiných bankách a soustavný rozvoj řady digitálních produktů.

Naše bonuska je jedničkou v konsolidacích

V aktualizovaném žebříčku konsolidací renomovaného portálu Finparada.cz došlo ke změnám. Novou jedničkou je Sberbank, která od 25. 2. 2019 změnila úrokové sazby u úvěrů a konsolidací.

Spotřebitelská půjčka od Sberbank boduje v nezávislých žebříčcích

Nezávislý žebříček spotřebitelských úvěrů sestavovaný renomovaným portálem Finparada.cz poslal naši bonusku na stupně vítězů.

Češi a finance: Průměrné české domácnosti zbyde na konci měsíce přes 7 tisíc Kč

Přestože má většina Čechů potřebu našetřit co největší finanční rezervu, polovině z nás leží ušetřené peníze na běžných účtech nebo doma. Průměrné české domácnosti zbyde po zaplacení všech měsíčních výdajů 7 400 Kč. Osmina lidí si neodkládá stranou ani korunu. To vzešlo z průzkumu Češi a finance, který realizovala Sberbank.

Sberbank dosáhla v roce 2018 čistý zisk 377 milionů Kč

Sberbank CZ vykázala za rok 2018 dle předběžných neauditovaných výsledků čistý zisk ve výši 377 milionů korun. Provozní výnosy před tvorbou rezerv a opravných položek se meziročně zvýšily o 7,6 % na celkových 2,4 mld. Kč.