K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Zobrazit podrobnosti

Novinky

Sberbank spočítala, jak utráceli fotbaloví fanoušci během Mistrovství světa ve fotbale 2018

Světový fotbalový šampionát zná své vítěze. Pro fanoušky skončila atraktivní podívaná a mohou se těšit zase za 4 roky. Kolik peněz během svého sportovního svátku utratili zahraniční fanoušci, spočítala Sberbank. Podívala se na využití kreditních karet a platby prostřednictvím její sítě.

Sberbank nabízí nové balíčky pro exportéry a importéry

Sberbank CZ připravila firemním klientům, kteří obchodují se zahraničím, nové produkty. Výhodné balíčky FX RET Comfort a FX RET Basic zahrnují v měsíčním fixním poplatku platební styk v domácí a zahraniční měně, platební karty, online obsluhu účtů a FX RET platformu pro jednoduchou online směnu měn.

Zaměstnanci Sberbank CZ oblékli pekařské zástěry pro dobrou věc

Zaměstnanci Sberbank CZ oblékli pekařské zástěry pro dobrou věc V rámci Town Hall, pravidelného setkávání zaměstnanců Sberbank CZ se členy představenstva, proběhla také tradiční výroba pečiva pro Nadační fond Sberbank CZ. Následným prodejem slaných i sladkých dobrot zaměstnanci vybrali více než 15 tisíc korun. O tom, kde budou peníze pomáhat, rozhodne Správní rada nadačního fondu 19. července.

The Banker: Sberbank na prvním místě žebříčku bank CEE

Sberbank se umístila na prvním místě žebříčku Banky střední a východní Evropy 2018 sestavovaného časopisem The Banker. Regionální hodnocení CEE je součástí každoročního žebříčku The Banker "Top 1000 světových bank ". Kritériem pro hodnocení byla mimo jiné ziskovost, návratnost kapitálu nebo Tier 1 kapitál, vycházející z finančního výkaznictví za rok 2017.

Tým Sberbank ušetřil 1,6 milionů gramů CO2

44 zaměstnanců Sberbank CZ se zapojilo do projektu Do práce na kole. Každý den do banky běhali, jezdili na kole či chodili pěšky. Celkově za měsíc zdolali 12 634 kilometrů. Díky tomu životnímu prostředí ulehčili o 1,6 tun oxidu uhličitého a zastali 3 vzrostlé stromy, kterým trvá celý jejich život, než takový objem škodlivin pohltí.

Upravujeme poplatky v sekci Investování

Vážení klienti,
dovolujeme si Vás informovat, že s účinností od 1. září 2018 upravujeme níže uvedené položky sazebníku v sekci Investování.

Pobočka Brno – Vaňkova slavnostně otevírá

V pondělí 18. června slavnostně otevírá pobočka v Brně v galerii Vaňkovka, která prošla kompletní rekonstrukcí. Klienty uvítá ve zbrusu novém, vzdušném a moderním prostředí, kde se budou cítit příjemně.

Sberbank CZ má nové členy představenstva

Na základě schválení Českou národní bankou byli András Kaliszky a Daniel Krumpolc dozorčí radou Sberbank CZ zvoleni s účinností od 13. června 2018 do funkce Chief Operation Officer a Chief Corporate Officer, oba jsou zároveň členy představenstva. Nejvyšší vedení banky tak posílili mezinárodní manažeři s mnohaletou praxí v oblasti bankovnictví.

Změna obchodních dokumentů k 15.8.2018

Vážení klienti,

dovolujeme si vám oznámit, že s účinností od 15. srpna 2018 aktualizujeme Obchodní podmínky platebního styku a Popis platebních služeb.

Odstávka elektronického bankovnictví 10. 6. 2018

Vážení klienti,

dovolujeme si Vás informovat, že v neděli 10. 6. 2018 od 20:00 hodin do 24:00 hodin budou mimo provoz aplikace Sberbank Online Banking, Smart Banking z důvodu technické údržby.